Крок

KROK2

Дискографія

Київ. Керівник – Володимир Ходзицький.

Друга назва – гурт Володимира Ходзицького. На початку 80-х цей колектив користувався великою популярністю серед поціновувачів джаз-року завдяки вдалим фонограмам, відеозаписам і телепрограмам. “Крок” знали не тільки в Україні, а й у Москві, Ленінграді, Прибалтиці. Заснована у 1979 році ветераном київського року Володимиром Ходзицьким (гітара), група у складі Вадима Лашука (бас-гітара, екс-ВІА “Кобза”), Сергія Хмельова (ударні), Віктора Карасика (синтезатор) і Руслана Горобця (вокал, клавішні, екс – “Чарівна гітари”, далі “Червоні маки”) не без підстав розраховувала на блискучу концертну кар’єру. Ансамбль брав участь у записі пісень композитора Володимира Бистрякова до фільму “Таємниця, відома всім”. “Крок” було прийнято до Укрконцерту.
У 1979 році ВІА “Крок” співпрацював зі співачкою Лідією Відаш (на радіо великою популярністю користувалася їхня досить авангардна версія пісні І. Поклада «Як я люблю тебе»), а з 1980 року – зі Світланою Дідоренко (записав з нею декілька пісень, що вийшли на одній маленькій і двох великих платівках). Однак художня рада Укрконцерту спочатку поставила під сумнів назву ансамблю, а потім і зовсім відмовилася від підозрілого “авангарду”. Розчаровані музиканти розійшлися і, якщо не вважати окремих спроб, більше не зустрічалися. Однак Володимир Ходзицький набрав новий склад і почав виступати під вивіскою “Гурт В. Ходзицького”.
Також в ансамблі працювали вокалісти Анатолій Мултян (екс-ВІА “Жива вода”), Леонід Борткевич (екс – ВІА “Песняры”). Під інструментальну фонограму пісні Володимира Бистрякова “Куда уехал цирк” співали Алла Пугачова, Валерій Леонтьєв, Леонід Борткевич, Світлана Дідоренко. З 1988 року Ходзицький – художній керівник Київського філіалу студії популярної музики “Рекорд”, організатор шоу-групи “Ходзицький і Компанія”.

Список учасників ВІА “Крок”/гурту В. Ходзицького знаходиться тут

Список пісень ВІА “Крок”/гурту В. Ходзицького, доступних в мережі, знаходиться тут

Пісня любові (О. Семенов – М. Сингаївський) – з Лідією Відаш

Як я люблю тебе (І. Поклад – Д. Луценко) – з Лідією Відаш

One Response to Крок

  1. Микола коментує:

    Згадую його виступи в 70-х в Художньому інституті,де він навчався з групою”Червоні д”яволята”, гарно виконував пісні “Чікаго”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *