Співаючі юнги

pyu_gal3

Дискографія

Миколаїв. Керівники – Іван Вавін, Гаррі Козулін.

Ансамбль “Співаючі юнги” (“Поющие юнги”, “Співучі юнги”) було створено у 1972 р. заслуженим артистом України Іваном Вавіним при Миколаївській філармонії на базі існуючого естрадного ансамблю. Після смерті І. М. Вавіна місце художнього керівника зайняв Гаррі Козулін (нині в США).
Беззмінними солістами ВІА були Володимир Купенко і Ян Кальський, пізніше прийшли Лариса Доліна, Олександр Сєров, Ігор Борисов (далі “Голубые гитары”, “Современник” А. Кролла). В ансамблі працювали яскраві музиканти: Ігор Крутой, Володимир Блехер (далі “Молодые голоса”), Симон Кандиба (нині в США), Юрій Редько і Станіслав Черепухін (обидва далі “Лира” і “Пламя”), Микола Фалько (екс-“Скіфи”). Незважаючи на те, що Миколаїв був майже повністю російськомовним містом, половина репертуару була українською мовою.
У 1978 р. більшість музикантів покидає ансамбль, частина з них разом з К. Брейтбургом утворює гурт “Діалог”, який працює від Донецької філармонії.
“Співаючі юнги” багато гастролювали по країні, брали участь у 5-му Всесоюзному конкурсі артистів естради, виступали за кордоном – в НДР, Болгарії, Польщі. У 1977 році був записаний альбом, але “Мелодія” випустила у 1978 році тільки 2 міньйона.

Список пісень ВІА “Співаючі юнги”, доступних в мережі, знаходиться тут

Добраніч (В. Блехер – В. Кудрявцев)

Повір очам (В. Ярцев – В. Кудрявцев)

One Response to Співаючі юнги

  1. Юрій коментує:

    Був на концерті. На сцені виступало чоловік 15-20. Що запам’яталось – з гітар лише бас. Також був рояль і мідна секція. Репертуар – типові совєцькі шлягери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *