Струмочок

Дискографія

Жіночий вокальний ансамбль “Струмочок” (м. Львів) заснований у 1963 роцi при Львiвському учбово-виробничому пiдприємствi Українського товариства слiпих (ЛУВП УТОС). Його засновником був видатний український диригент Дмитро Котко. Потім 33 роки з цим колективом працював незрячий диригент Юліан Вовк. З 2010 року ансамблем керує відомий львівський диригент Оксана Мельничук.
Історія ансамблю вже перейшла 50-річний рубіж, але незрячі учасниці ансамблю й надалі активно працюють та пропагують українське пiсенне мистецтво як на рiдних теренах, так i за кордоном. “Струмочок” побував з концертами в Литві (1971, 1985 рр.), Росiї (1987 р.), Болгарiї (1989 р.). Колектив є бажаним гостем на мiських та обласних культурних заходах, був учасником унiкального проекту “Вiдчинилося життя”.
Ансамбль “Струмочок” є незмiнним учасником та лауреатом багатьох творчих Всеукраїнських фестивалiв та конкурсiв, зокрема львівських фестивалiв “Велика коляда” та “Великоднi дзвони”. У жовтнi 2013 року він став Лауреатом (1-ша Премiя) ІІІ Всеукраїнського фестивалю творчостi iнвалiдiв.
У репертуарі ансамблю є духовна музика, народні пісні й пісні національно-визвольного руху, а також сучасна авторська музика.

One Response to Струмочок

  1. zelenko.toly коментує:

    Деякий час зі Струмочком працював соліст Анатолій Росінов. Хотілося б дізнатися про подальший його творчий шлях. У мене є кілька записів Струмочок і Росінов. Можу поділитись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *