Wszystko

Youtube-канал

Вокально-інструментальний квінтет української пісні Львівського міського палацу культури ім. Гната Хоткевича «Wszystko» (Вшистко) – створений восени 2014 року.
Парадоксально, але у Львові це єдиний колектив, який займається пропагандою виключно української пісні.
Окремим напрямком роботи є реставрація українського ретро. Учасники гурту завжди вносять своє авторське бачення в аранжування і часто в результаті знайома пісня звучить абсолютно по-новому.
Можна вважати, що робота “Вшистко” над українським ретро почалася з пісні Богдана Веселовського “Усміх Твій Таємничий”, і тепер львівський ансамбль активно поповнює репертуар давно забутими, але прекрасними піснями.
За час свого існування гурт дарував слухачам українську пісню не лише у Львові. Хлопці з’являлися на сценах великих і маленьких міст по всій території України: Червоноград, Долина, Стрий, Теребовля, Борщів, Миргород, Бердичів, Авдіївка, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницький, Тернопіль, Київ Одеса та багато інших. Крім того хлопці грають у львівських клубах та неодноразово брали участь у концертах для ветеранів АТО, благодійних заходах, виступали і в збірних концертах із зірками української сцени та успішно організовували сольні виступи у великих залах рідного Львова.
Важливо відмітити, що в серпні 2018 року «Wszystko» отримали Гран-Прі ІІІ Міжнародного фестивалю української ретро музики ім. Б. Веселовського в Одесі з рук маестро Мирослава Скорика.
Автором ідеї гурту з таким нетривіальним напрямком роботи, ініціатором створення колективу і його вокалістом є Зіновій Карач, активний учасник культурного життя Львова, на даний момент ведучий на радіо «Львівська Хвиля», учасник проекту Голос Країни-8 та «Notre Dame de Paris Le Concert», фронтмен авторського проекту «КАРАЧ».
Від дня заснування люди в гурті не змінювалися, і вже 5 років ансабль «Wszystko» це п’ятеро музикантів з багаторічним музичним досвідом.

Склад:
Анатолій Гора – барабани
Орест Смішко – бас-гітара
Дмитро Слєпухін – електро-гітара, бек-вокал
Максим Богут – клавішні, бек-вокал
Зіновій Карач – вокал, акустична гітара, перкусійні інструменти

Всі наявні аудіозаписи пісень гурту «Wszystko» (20):

Білий сніг на зеленому листі (О.Білаш-М.Ткач)
Гуцулка Ксеня (Я.Барнич)
Добрий вечір (нар.)
Зелені очі (С.Вакарчук)
Зіронька (О.Пономарьов)
Зцапала, злапала, спутала (А.Хливнюк)
Кохана (І.Поклад-І.Барах)
Марина (О.Албул-Є.Рибчинський)
Ні, я не ту кохав (А.Говорадло)
Піду втоплюся (А.Миколайчук)
Поліна (А.Хливнюк)
П’ять хвилин (А.Лєпин-В.Коростильов,укр.текст С.Записова)
Радіймо сонцю і життю (К.Стеценко-Д.Чередніченко)
Сіла птаха (І.Поклад-Ю.Рибчинський)
Спи, Ісусе (нар.)
Терен (нар.)
Тиша навкруги (О.Богачук)
Троянди на пероні (А.Горчинський-О.Богачук)
Усміх твій таємничий (Б.Весоловський-Я.Масляк)
Шукав свій дім (А.Кузьменко)

Скачати

7 Responses to Wszystko

 1. Галина Скляренко коментує:

  Велика шана і дяка ! Так гарно, що слова не йдуть……Дякую, дякую, дякую

 2. iGuaR коментує:

  Дякую!
  ТЕ, ЩО ШУКАВ!

 3. Євген коментує:

  Супер! Це саме те, що береже нашу мову і все українське! Нескінченна дяка Вам!

 4. Оксана Мизовець коментує:

  108 день війни в Україні… чомусь саме сьогодні YouTube запропонував Ваш альбом… не можу віднайти слова, аби передати, яке задоволення я отримала… це справжня втіха для мого вуха професійного хормейстера)… Сердечно дякую Вам за цікаві інтонаційні “знахідки”, за чудові, джазові аранжування, за манеру, за “мереживний” бек-вокал… Неперевершене звучання акомпанементу.. прозорість фактури… звучання інструментів заворожують… Кажуть лабухи: “Качає…))”… Який шовковий тембр у Зіновія, фразування природнє, як вдало поєднує м’яку та придихаючу атаки звуку… Кожен твір настільки тонко “прочитаний” та прожитий… а усі пісні разом так органічно поєднуються у різнобарвну мозаїку музичних образів…
  Ви – моє відкриття та любов))). Пишаюся такими українцями! Аплодую усій команді! Дозвольте побажати вам творчого горіння та енергії, чисельних й вдячних глядачів).

  P. S. Коли буду вдруге виходити заміж, обов’язково вас усіх покличу)))… це моя мрія!
  СЛАВА УКРАЇНІ!

  • uaestrada коментує:

   Ми передали Ваш коментар Зиновію Карачу, думаємо, йому буде приємно.
   Але додамо трохи дьогтю: Зиновій покинув гурт, вони взяли нового соліста, і справи в них пішли не дуже добре. Є непідтверджена інформація, що він вже розпався.

   • Оксана Мизовець коментує:

    Сердечно дякую за відповідь). Сподіваюся, творчі стежини музикантів, незалежно від участі в тому чи іншому гурті будуть успішними й продуктивними).

 5. Оксана коментує:

  Супер виконання. Дякую!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *