“Лікарі сказали, що проживе кілька місяців”: Квітка Цісик згасала від раку 7 років

Опубліковано у Цісик Квітка. Додати до закладок постійне посилання.

5 Responses to “Лікарі сказали, що проживе кілька місяців”: Квітка Цісик згасала від раку 7 років

 1. Олег коментує:

  Беручи для порівняння сучасну українську інтелігенцію, вона не зрівняється із будь-якою діаспорною. Та й брати в Україні особливо то нічого, якщо відбирати строго україномовну. Чомусь за кордоном Україну просто кохають, а на її території – й подобається вона не завжди. У чому причина такого становища: втрата патріотичної любові та вірності державі чи ми деградуємо стрімкими темпапи як нація й любити то особливо нічого?!

  • Володимир Їжак коментує:

   Ваш коментар, пане, віддає малоросійством з меншовартістю, тому не згоден. Я ще студентом Хар.ІРЕ у 1981 на семінарі з наук. комунізму заставив викладача вибачатися (? – може, й просто пельку заткнути) після оголошення ним Теми заняття “Єдіная общность Совєтський народ”. Певен, що Ставлення до України залежить від Мами, Бабусі, від Власного почуття відповідальності – де б і в яких умовах не жив би. А деґрадацію Нації бачу в залицянні чи підіграванні Чужинцям, що хочуть нашу Гостинну Лагідність і Гідність перетруїти в ненависну мені особисто толерантність до Хамства і матюків – а це ж Духовний Геноцид.

 2. Василь Берко коментує:

  я хочу українську мову , але боюся костей від себе привнести , я хочу размовляти як струмок у гаю , але боюся журком узюрчать.

 3. Мирослава коментує:

  Василю не треба боятися заговорити українськеою мовою, бо інакше Ви ніколи її не зможете вивчити, але треба завжди слідкувати за щим, як говориш. Я жила і вчилася в Росії, бо українські військові завжди служили не в Україні, так було заведено в СРСР, але, коли повернулися в Україну, відразу почала гово-рити українською з різними акцентами (жили в Західній Україні), але з часом все виправилося. Зараз, коли при спілкуванні просковзне російське слово, то підсвідомо відмічаю і повторюю українською. Треба починати. Спілкуваання в Україні російською дає привід путіним захищати “русскоговорящее население” (бо в них язик, а мови немає). Вважаю, що сьогоднішню війну саме під цим привідом і почав путін. Треба любити і поважати той народ, серед якого живеш, інакше ти будеш ізгоєм.

 4. Володимир Їжак коментує:

  Дуже хотів подякувати п.Мирославі за її коментар, але, певно, мій досить рішучий передній захист-зауваження дав такі наслідки цензорів-адміністраторів:
  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені * ,
  хоч і позначені “*” поля було заповнено – “навєрноє, ілі Москвє, ілі Брюссєлю нужни із Украіни только Холуі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *