Два кольори

Дискографія

“Два кольори” – сімейний дует Олега Ледньова та Людмили Гримальської. Познайомилися під час роботи в ансамблі “Кобза”, де Олег був солістом, бас-гітаристом та художнім керівником, а Людмила – солісткою. Покохавши одне одного і через деякий час покинувши “Кобзу”, вони заснували дует “Два кольори”. Виконували в основному українські народні пісні.

Гримальська Людмила Анатоліївна народилася 21 квітня 1945 року в Києві, померла 19 вересня 2014 року. Ледньов Олег Микитович народився 24 жовтня 1944 року, помер 2 грудня 1997 року. Дует “Два кольори” створили 1980 року. Почесного звання “Заслужені артисти України” удостоєні в 1985 році.

З власною концертною програмою “Через наші села мандрівка весела” (сценарій – Михайло Ткач, режисер – Андрій Сова), прем’єра якої відбулася в Палаці “Україна”, вони побували в усіх куточках України, виступали перед героями-рятівниками на Чорнобилі. Гідно презентували пісенне мистецтво України в Білорусі, Росії, Словаччині та інших країнах світу. Особливою популярністю у їхньому виконанні користувалися пісні: “Ой, дівчино, шумить гай”, “Із сиром пироги”, “Сватай мене, Грицю”, “Підманула-підвела”, “Від Києва до Лубен”, “Ой на горі білий камінь”, “Ой там, на товчку, на базарі” та багато інших.

Після передчасної смерті Олега Ледньова у 1997 році дует припинив своє існування. Людмила Гримальська тримала урну з його прахом вдома. Останні два роки жила у селищі Калинівка Васильківського району Київської області, померла 19 вересня 2014 року в Києві, похована на Берковецькому цвинтарі.

В саду гуляла (у. н. п.)

Ой, дівчино, шумить гай (у. н. п.)

Ой, на горі білий камінь (у. н. п.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *