Леся та Анатолій Падалко

Відеозаписи

Леся і Анатолій Падалки – сімейний дует з Канади. Вони вже давно пишуть поезії та пісні, але тільки після Майдану почали співати як дует. У 2015 році вийшов їх перший альбом “Куля, що вбила мене”. Вони продавали його для того, щоб зібрати гроші для поранених бійців, а також надсилали диски з піснями до зони АТО та шпіталів в Україні. Леся і Анатолій хотіли випустити побільше пісень українською мовою, щоб українські радіостанції мали більше різноманіття пісень, особливо патріотичних. Деякі з них лунали кілька разів на українському національному радіо, а також на українських станціях в Канаді та Америці. На протязі останніх двох років дует приймав участь у кількох українських фестивалях в Торонто та в деяких інших подіях.

Леся і Анатолій пишуть поезії про те, що турбує зараз серця всіх свідомих українців, та поєднують їх з мелодіями, які виникають з традицій народної, бардівської пісні та балад. Зараз вони працюють над новим альбомом, який планують випустити у 2017 році. Він включатиме пісні, написані під впливом сучасних подій в Україні та пісні, які відображають їхню тугу за Батьківщиною, а також деякі твори, що мають романтичні нотки.

Більшість пісень Лесі і Анатолія доступні для прослуховування на ютубе-каналі “Майданівська Січ”. Співаки вірять, що їхні твори підтримають патріотичний дух в Україні в цей важкий для неї час і внесуть свій вклад в оновлення української культури.

Альбом “Куля, що вбила мене”

Альбом “Загуляла наша доля”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *