Як скачати

Всі аудіозаписи на сайті представлені в форматі mp3 з бітрейтом 128 кб/с і призначені виключно для ознайомлення. Записи з більшим бітрейтом та в lossless-форматі можна завантажити, перейшовши за зовнішніми посиланнями у розділі “Каталог записів”. Файли розміщені в архівах на файлосховищах “Ex.ua” (для мешканців України), “Гугл-диск” та “Яндекс-диск” (для мешканців інших країн). На Ex.ua треба натиснути на кнопку “Скачать” (“Завантажити”), яка знаходиться справа від назви архіву або ж натиснути безпосередньо на назву. Архіви знаходяться у розділі “Файли” (внизу сторінки).
На Гугл-диску кнопка для скачування знаходиться вгорі по центру (значок у вигляді стрілочки) або ж прямо в центрі сторінки (кнопка синього кольору).
На Яндекс-диску кнопка для скачування знаходиться справа (під жовтою кнопочкою “Зберегти на Яндекс.Диск”).
Файли з розділу “Списки пісень” також доступні для скачування потреково (з “Гугл-диску”). Для цього треба натиснути на назву потрібного файлу і у віконці, що відкриється, натиснути на стрілочку вгорі по центру.

Скачування з сайту: в одних браузерах скачування відбувається при натисканні на кнопку “Скачати аудіо” (розташована в самому низу, під текстом кожної пісні). В інших браузерах (або ж у вас стоїть програма QuickTime), які автоматично запускають плеєр замість скачування файлу, зробіть так: наведіть мишку на “Скачати аудіо”, клацніть правою клавішою, відкриється віконце, на якому треба буде натиснути ”зберегти як” (“зберегти кінцевий документ як”), і обираєте на комп’ютері потрібну папку.

Скачування відеофайлів з сайту не передбачено, оскільки всі вони знаходяться на сервері Youtube. Якщо бажаєте мати оригінал того чи іншого відеозапису, пишіть нам на пошту gorislavets@ukr.net

2 Responses to Як скачати

  1. Світлана Пацай-Голуб коментує:

    Нехай Господь надалі надихає Вас на таку потрібну справу! Любові,Миру і Добра Вам і вашим родинам!Христос Рождається! Славімо Його!

  2. Наталія коментує:

    Чудова лірична пісня,,,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *