Русова Тетяна

Публікації

Тетяна Миколаївна Русова — відома українська співачка 70-х – 80-х, Заслужена артистка України, викладач по класу естрадного вокалу Київського інституту музики імені Рейнгольда Глієра.

Народилася 30 серпня 1947 року в м. Олександрія Кіровоградської області. Закінчила Студію естрадно-циркового мистецтва при Укрконцерті (1967) та Київське музичне училище ім. Р.Глієра (2003, естрадне і джазове відділення). 1967-1968 – солістка Херсонської обласної філармонії (ВІА “Здрастуй, сонце!”), 1970-1996 – солістка Укрконцерту. Найвідоміші пісні – “Моя любов, моя земля”, “Червона троянда”, “В краю дитинства”, “Дві колії поза містом”, “Журавочка”, “Паморозь”, “Чого квіти не в’януть”, “Часу не гай”. З 1995 року почала працювати викладачем-методистом у Київському музичному училищі ім. Глієра (нині – Інститут музики), завідувала відділом естрадного вокалу. Одна з її учениць – Тіна Кароль.

 

Скачати

Окремі пісні з текстами

2 Responses to Русова Тетяна

  1. Михайло коментує:

    Здорово! Велика подяка Ігорю Калиниченку за його дослідницьку роботу, що доносить до людей культуру співу. З подивом сприйняв, що Тіна Кароль учениця педагога Тетяни Русової. Чому ж вона навчилася, що пропагує на Голосі країни космополітичний вереск з елементами істерики, а не національну пісню?! ( хоча вона там і не рекордсмен). За такими “критеріями” Тетяна Русова й у другий тур Голосу не потрапила б…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *