Русова Тетяна

Публікації

Тетяна Миколаївна Русова — відома українська співачка 70-х – 80-х, Заслужена артистка України, викладач по класу естрадного вокалу Київського інституту музики імені Рейнгольда Глієра.

Народилася на Кіровоградщині. Закінчила Білоцерківську школу мистецтв. Співала українською та російською мовами. Найвідоміші пісні – “Моя любов, моя земля”, “Червона троянда”, “В краю дитинства”, “Дві колії поза містом”, “Журавочка”, “Паморозь”, “Чого квіти не в’януть”, “Часу не гай”. Після закінчення кар’єри співачки почала викладати у Київському музичному училищі ім. Глієра (нині – Інститут музики). Одна з її учениць – Тіна Кароль.

Всі доступні записи Тетяни Русової (11):

В краю дитинства (В.Філіпенко–М.Сингаївський)
Гимн женщине (Ж.Колодуб-А.Баєва)
Дві колії поза містом (О.Білаш–С.Пушик)
Журавочка (Б.Янівський–П.Шкраб’юк)
Моя любов, моя земля (І.Карабиць–Ю.Рибчинський)
Наш Київ (В.Іванова)
Паморозь (Р.Бабич–Г.Булах)
Часу не гай (О.Зуєв–О.Вратарьов)
Червона троянда (А.Горчинський–Л.Татаренко)
Червоні маки (Р.Савицький)
Чого квіти не в’януть (О.Зуєв–І.Бердник)

Скачати

One Response to Русова Тетяна

  1. Михайло коментує:

    Здорово! Велика подяка Ігорю Калиниченку за його дослідницьку роботу, що доносить до людей культуру співу. З подивом сприйняв, що Тіна Кароль учениця педагога Тетяни Русової. Чому ж вона навчилася, що пропагує на Голосі країни космополітичний вереск з елементами істерики, а не національну пісню?! ( хоча вона там і не рекордсмен). За такими “критеріями” Тетяна Русова й у другий тур Голосу не потрапила б…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *