Шестак Надія

Шестак Надія Петрівна (21.04.1962, м. Копєйськ Челябінської обл., нині РФ) — українська естрадна співачка. Народна артистка України (1998), кавалер Ордену княгині Ольги.
Народилася і виросла Надія Шестак на Уралі. Батьки – з Чернігівщини. У 1983 р. закінчила Киівський державний інститут культури (диригентсько-хорове відділення). Професійну діяльність розпочала у легендарному вокальному ансамблі “Мрія” в Укрконцерті (1983–1986).
Працюючи в колективах Миколи Гнатюка (1986 –1988), Віталія Сафонова, Миколи Мозгового (1988 —1991), творчо зросла як солістка-вокалістка. Саме з піснями Мозгового і прийшли до неї перші успіхи – друге місце на конкурсі артистів естради України в 1986 році, приз глядачів на відбірковому турі телеконкурсу “Юрмала-87”, третє місце на всесоюзному конкурсі виконавців “Ялта-88”.
У 1987 р. поіхала до Москви і вступила ло “Гнесінки” на естрадне відділення, яке очолював Й. Кобзон, до класу О. Градського.
Творчість артистки багатогранна. Працюючи редактором Головної редакції музичних програм національною телебачення, вона виступає автором відомих рубрик і циклів передач: “Із особистого життя артистів”, “Арт-майдан”, “Зичимо щастя”, а також сценаристом ряду святкових шоу.
На сьогодні чарівний голос Надіі Шестак доносить до наших сердець твори: “Мамо, тобі низесенько вклонюсь”, “Це моя земля”, “Сину, ангел мій”, “Горицвіт”, “Минає день” та ін.
1986 р. – Республіканський конкурс артистів естради, друга премія;
1987 р. – Київський вибірковий тур телеконкурсу в Юрмалі, приз глядацьких симпатій;
1988 р. – Всесоюзний конкурс співаків країн соціалістичноі співдружності у Ялті, третє місце;
1993 р. – Міжнародний конкурс професійних вокалістів “Вільнюс-9З”. лауреат;
1993 р. – звання Заслуженої артистки України;
1998 р. – звання Народноі артистки України;
2000 р. – за цикл пісень “Про найдорожче” нагороджена вищою жіночою державною нагородою України – орденом княгині Ольги;
2001 р. – Міжнародна премія імені Винниченка як автору і художньому керівникові спільного проекту Національної радіокомпаніі Украіни і “Радіо Росії” – програми “Поющая Украина”.
Чергове повернення в Україну відзначилося зміною сценічного імені на Надія Крутова-Шестак. Лейбл “Атлантік” один за одним випустив три компакти співачки: “Віри, Любові…”, “Жіноча доля”, “Нареченная Надеждой”.
Надія Шестак є автором ідеї створення пісень про столицю Украіни – Киів для різних вікових категорій.
У 2005 р. за цю роботу співачка нагороджена “Знаком пошани” – вищою нагородою м. Києва.

Вечірній Київ (А. Мігай – Н. Кулик)

Грає листопад (О. Гавриш – В. Гостюк)

Зустрічаймо любов (Я. Борута – В. Крищенко)

Осипається цвіт (Л. Височинська – Г. Чубач) – з Олександром Василенком

Розлука (О. Пляченко – В. Крищенко)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *