Іскра

Iskra

Дискографія

Нью-Йорк, США.

“Іскра” – гурт американських українців. Заснований 1977 року. Склад колективу: Богдан Кузишин (барабани, перкусія, вокал), Олесь Бундзяк (електрогітара, бас-гітара, акустична гітара, бек-вокал), Ярослав Палилик (електроорган, акордеон, синтезатор, вокал), Олесь Кузишин (рояль, акустична 6/12-ти струнна гітара, електрогітара, вокал).

Гурт “Іскра” записав три платівки: дві з них містили українські народні пісні, хіти радянської України, пісні Богдана Весоловського і твори учасників ансамблю, а також українську версією відомого шлягера “Не повторяется такое никогда”. А третя – це своєрідна кантата “Мандрівка по Україні”. На обкладинці першого диску зазначено: “Від початку нашого існування в жовтні 1977-го року в Ню Йорку, ми мали намір випустити платівку, не тільки для власного задоволення, але головно, щоби подякувати Вам, слухачам за Ваш ентузіязм і підтримку. Випускаючи цю платівку, хочемо поділитися з Вами нашою любовю до рідної української пісні. Нехай ця любов до української пісні спалахне іскрою у серцях всіх молодих українців, так як спалахнула вона у наших серцях, спонукуючи нас створити цей ансамбль. Олесь, Славко, Богдан, Олесь.”

Волиняночка (О. Каліщук)

Гей там на Кубані (у. н. п.)

Люблю простори

Перша любов (С. Туліков – М. Пляцковський, укр. текст У. Сидорака)

Спомин літа (Я. Палилик – ?)

Сумерк (О. Кузишин)

Ти моя (О. Кузишин)

One Response to Іскра

  1. Роман коментує:

    Добрий день, скажіть будь ласка як можна скачати пісні цього гурту. Відповідь прошу надіслати на мою електронну адресу. Наперед вдячний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *