Мати

Прослухати:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Автори розшукуються
Виконує: ВІА “Мальви” (“Карусель”)

Скачати аудіо

3 Responses to Мати

  1. Андрій коментує:

    Автор, імовірно, Геннадій Татарченко. Я чув цю пісню у концертній програмі “Кобзи”, коли Татарченко грав з ними. Він тоді і співав

  2. Віталій коментує:

    О, якраз щойно шукав цю річ у Мережі, бо попалася в Ютубі одна пісня Чеслава Нємєна і нагадала мені ту саму “Мати”. https://www.youtube.com/watch?v=uEPStjJJK_4&feature=share&fbclid=IwAR3-s-ht8PdRRr2–tptSu5P2fi4fLU0sDgNJEY3b6HMtsJqzNrkVWP6ZA4 “Мати” я чув кілька разів, також як і Нємєна, десь у середині 70-х у Києві, у виконанні Віктора Мільмана, що разом з моїм однокурсником по мех-мату Сергієм Сметаніним (соло-гітара) та іншими рок-музикантами проводили напівлегальні сейшени, на які з усього Києва зʼїжджалися шанувальники “фірмИ”. Мільман співав її та щоразу перед виступом оголошував її авторів, а потім з неймовірною вокальною експресією виконував. Кілька років тому ми зі Сметаніним зустрілися в його студії на Печерську, був там і Віктор Мільман, якому я, між іншим, нагадав про ті виступи, про “Мати”, він знову назвав її авторів. От тільки зараз точно їх не згадаю, боюся помилитися. Але точно не Татарченко. Якщо потрібно, можна знайти Мільмана в соціальних мережах і спитати.

  3. Віталій коментує:

    Мільман, здається, у “Мальвах” співав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *