Макаренко Ольга

Ольга Макаренко – відома українська співачка, актриса, Народна артистка України, доцент кафедри теорії та методики постановки голосу НПУ імені М. П. Драгоманова. Вона з числа тих українських митців, які протягом всього життя робили честь і славу українському мистецтву у світі. Її помітно вирізняє сильний, рідкісний за тембральним окрасом голос, яким співачка володіє з віртуозною легкістю. Серйозно займалась народним вокалом з дитинства.
Ольга Макаренко народилась 12 червня 1958 року. В її родині завжди любили та вміли співати. У 2008 році закінчила інститут мистецтв імені М. П. Драгоманова.

Вона багато гастролює, її репертуар увібрав в себе величезну палітру музичних стилів та напрямків – від народних пісень до композицій в естрадному стилі, багато з яких стали класикою української естради. Але, звісно ж, головною у творчості Ольги була й лишається народна музика.
Окремим етапом творчості в музичній кар’єрі співачки стало знайомство з прекрасним артистом, композитором та виконавцем Миколою Мозговим. Ольга Макаренко стала однією з найкращих виконавиць його пісень. Серед них легендарні “Зачаровані слова”, “Веснянка” і “Любов останньою ніколи не буває”.
Головна її привабливість для слухачів полягає в тому, що співачка залишається вірною народній манері виконання. Народність проявляється в постановці голосу, у простоті, стриманості поведінки на сцені, і нарешті, у доборі репертуару: пісні Ольги завжди ліричні, наспівні, в них немає випадкових, нічого не значущих, пустих слів.

Карпатські зорі (О. Гавриш – З. Кучерява)

Любов останньою ніколи не буває (М. Мозговий – М. Кликавка)

Україна, моя Україна (М. Мозговий)

5 Responses to Макаренко Ольга

 1. василь коментує:

  хай щастить тобі.

 2. Сергій Руднєв коментує:

  Пані Олю, мене познайомив з Раїсою Кириченко худ. керівник Черкаського хору Леонід Трофименко. Я написав їй лише одну пісню, на прослуховуванні якої вона не стримала сліз. ” В березні Україна почує “Божий храм”..(це з її слів по телефону) На жаль, ми з Раїсою Панасівною не встигли. Ви з нею з одних висот- звідки видно всю Україну. І з одної запаморочливості – коли слухаєш цю землю і осягаєш залюблений в неї народ. У мене до Вас прохання, думаю Ви вже здогадалися яке. Трохи про себе. Поет. Автор-виконавець, Лауреат літературної премії ім. Василя Симоненка. Виборов гран-прі на”Українській хвилі” м. Суми та пісенному приспіві м. Івано-франківськ. Був переможцем Всеукраїнського конкурсу патріотичної пісні. Хмельницький. Хотів би нереслати Вам свою книжку вибраних творів “Жарини слів”, звісно, як отримаю координати.
  Не підіймаючи повік
  Навіть не гляну у твій бік.
  Та слух мій
  Ще гостріш ніж в злодія.
  Ти ж,
  Як пронизлива мелодія.
  Сергій Руднєв.
  Щиро радію, що Ви не розминулися з
  піснею.

  • uaestrada коментує:

   Цю сторінку Ольга Макаренко не веде і невідомо взагалі, чи вона сюди заходить. Але Вашого листа їй переслано. Якщо вона погодиться дати координати, ми Вам напишемо.
   Адміністрація сайту.

 3. Ігор коментує:

  Шановна пані Ольго! Ви для мене були, є та залишатиметеся самою кращою співачкою. Я доволі давно слідкую за Вашою творчістю і практично всі пісні знаю. Добра Вам та успіхі.

 4. Михайло Гомівка коментує:

  Доброго вечора!Не раз переглядав творчий вечір Миколи Мозгового,випадкового був з ним знайомий. Дуже захоплений Вами і вашим виконанням його пісень. Не знаю ,чи таке звернення до Вас є коректним:але відчуваю потребу з своїми враженнями звернутися з цим звернутися до Вас ,буду дуже радий ,якщо моє звернення переросте в спілкування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *