Маренич Антоніна

Дискографія

Фотоальбом

Відеозаписи

Антоніна Маренич – Народна артистка України, солістка тріо Мареничів, кавалер ордену княгині Ольги 3 ступеня, член спілки діячів естрадного мистецтва України.
Народилась 17 березня 1949 року в м. Куйбишев (нині Самара). Свою творчу діяльність, як співачка, починала в оркестрі Юрія Саульського. З 1973 року була музичним керівником всесвітньо відомого колективу “Тріо Маренич”. Є автором багатьох аранжувань народних пісень, таких, як “Ой у гаї при Дунаї”, “Несе Галя воду”, “Чом ти не прийшов”, “Вже сонце низенько”, “У неділю пораненько” та інших. З 1995 р. почала писати музику, а згодом з’явились авторські пісні. З 2005 р. працює сольно. У 2007 р. відсвяткувала 40-річчя творчої діяльності. У цьому ж році вийшов перший сольний альбом “Співаю для вас”.
Доля занесла її з великого російського міста Самари до мальовничого куточка України на Волині, в місто Луцьк, а потім і до Києва. Тільки дитячі спогади про українську пісню допомогли Антоніні Маренич адаптуватися до нових життєвих умов, полюбити Україну, її народ. З часом Україна віддячила їй – саме тут народилося тріо Мареничів, яке полюбив український народ і весь світ.
Вона згадує про минуле, як про етап, який подарував їй любов до української пісні. 31 рік з тріо був прекрасним, сучасною мовою “зоряним” періодом, але зараз Антоніна Маренич хоче співати і співатиме сольно. Вона записує нові пісні, сама пише слова, підбирає кожну пісню обдумано. Антоніна багато що хоче встигнути, реалізувати, вона любить працювати і робити свою справу. Творчі пошуки не чужі їй, як і любов до експериментів, вона рада, що зараз молоді виконавці можуть всесторонньо реалізувати себе.
Пісні “Милий, прощай”, “Зелений гай” – це її душа, біль, любов, вони настільки ліричні і ніжні, що не залишають байдужими нікого. Свого часу популярність тріо Мареничів не зіпсувала тонку, ніжну творчу натуру співачки. Скромна, сором’язлива, вона сама навіть питає у себе, а чи схожа я на зірку?
Ми можемо відповісти – так, Ви зірка, Ви Народна артистка України, а Ваші пісні так легко проникають в душу і лікують…

Сторінка тріо Мареничів знаходиться тут

Список пісень у виконанні Антоніни Маренич, доступних в мережі, знаходиться тут

Біля білої стіни (О. Злотник – М. Мельников)

Мама Марія (П. Дворський – М. Ткач)

One Response to Маренич Антоніна

  1. Богдан Михайлишин коментує:

    Нарешті я вас знайшов, виріс на ваших піснях…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *