Сташків Богдан

Відеозаписи

Богдан Михайлович Сташків народився 21 серпня 1957 року в с. Дички Рогатинського р-ну Івано-Франківської обл. Закінчив Рівненський інститут культури та юридичний факультет Львівського державного університету. Працював робітником на підприємстві, директором Будинку культури в м. Тисмениця, завідувачем Тисменицького відділу культури. Народний артист України, володар гран-прі Міжнародного конкурсу вокалістів у Голландії (1989 р.). Нагороджений орденом ” За заслуги” ІІІ ступеня, орденом Христа Спасителя (2001 р.), орденом Князя Володимира (2002 р.), орденом Юрія Побідоносця (2007 р.), орденом Андрія Первозванного (2008 р.), орденом “Знак пошани” (2007 р.), медаллю Міністра оборони України за благодійну миротворчу місію у Косово (2006 р.). З великим успіхом Богдан Сташків гастролював у країнах Європи, Канади та Сполучених Штатів Америки, утверджуючи українську пісню. У 2001 році Б. М. Сташків започаткував дитячий конкурс-фестиваль “Захід-ХХІ століття”, став його директором та меценатом. Богдан Михайлович активно займається науковою роботою в галузі мистецтва та культури.

Богдан Сташків багато часу приділяє благодійницькій діяльності. За власні кошти збудував каплицю Спасіння Христового в м. Тисмениця, допомагає у будівництві та реставрації храмів на Прикарпатті, проводить концерти для військовослужбовців, засуджених, хворих дітей інвалідів.

При мистецькій агенції “Захід-шоу” відкрито вокальну студію, яку відвідують 30 дітей, в м. Тисмениця за власні кошти Богдана Сташківа споруджено спортивні майданчики, де займаються спортом діти, молодіь та ветерани.

19 серпня 2007 року пройшов ювілейний концерт народного артиста України Богдана Сташківа в Івано-Франківському обласному музично-драматичному театрі ім. І. Франка, 15 вересня — в Національному палаці “Україна” м. Києва. У 2012 році відбувся концерт “Душі криниця” (до 55-річчя співака).

Блудне кохання

Осінь за океаном (Л. Малько – Н. Стефурак)

Там за тином (В. Домшинський – М. Ковалко) – з І. Лончиною

Там зеленая калина

Як дощі пройдуть (І. Николайчук)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *