Цимбала Левко

Facebook

Відеозаписи

Левко Цимбала – відомий український співак, соліст і художній керівник ансамблю “Медікус”, Заслужений працівник культури України.

Народився 5 березня у Львові в українській співучій родині Цимбалів. Закінчив Львівський державний медичний інститут. Працював викладачем Львівського медучилища та співробітником кафедри загальної гігієни Львівського медінституту.

У 1970-80-х роках – соліст ансамблю “Медікус” п/к Ігоря Хоми. Після відходу у вічність І. Хоми, відродив “Медікус” у новому складі. Ансамбль народної музики “Медікус” п/к Левка Цимбали бере участь у міжнародних фольклорних фестивалях (Іспанія, Норвегія, США), а також дає численні резонансні концерти в Україні та у США (1988-1995).

Левко Цимбала – дипломант І Всесоюзного фестивалю польської пісні (Вітебськ-88).

У 1980-90-х роках Левко Цимбала – активний учасник музичних передач обласного, республіканського, міжнародного радіо і телебачення. Неодноразово виступав з державним естрадно-симфонічним оркестром України п/к А. Ануфрієнка в концертних програмах у різних регіонах нашої держави.

Один з перших виконавців відомих пісень: “Смерекова хата”, “Осінь для матері”, “Василина”, “Скажи мені”, “Срібні очі”, “Коли в руці рука” та багатьох інших шляґерів.

Всі доступні записи пісень у виконанні Левка Цимбали (18):

Apasionata (H.Wyn-A.Jakowska)
Василина (І.Попович-А.Драгомирецький)
Голуба вода (О.Морозов-В.Крищенко)
Далеко-далеко (А.Пророк)
Коли в руці рука (Р.Цись)
Місяць на небі (у.н.п.) – з Р.Цимбалою
Ой там при долині (Р.Купчинський)
Осінь для матері (Б.Кучер)
Очі синії-сині (у.н.п.)
Скажи мені (В.Камінський-В.Крищенко)
Скажи правду дівчино
Смерекова хата (П.Дворський-М.Бакай)
Спалені мости (І.Попович)
Срібні очі (П.Дворський-Р.Братунь)
Старе джерело (О.Морозов-В.Крищенко)
Чорнобривці (В.Верменич-М.Сингаївський)
Шацькі озера сині
Speak softly love (N.Rota-L.Kusik)

Скачати

4 Responses to Цимбала Левко

  1. Composer Berestyuk коментує:

    Вперше “Спалені мости” я почув 1979 року у виконанні Івана Поповича. тож, можливо, він і є автором саме музики. А от слова…

  2. Лотос коментує:

    Дуже вдячна за Ваш сайт! Знаю Левка з наших юних років. Найкращі сердечні спогади про студентське життя, коли на концертах в медичному інституті він дарував свій чарівний голос і прекрасні пісні. На жаль, не знаю нічого про його теперішнє життя і творчість. Щастя тобі, Левку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *