Кубанські козаки

Kuban-Cossacks

Дискографія

Мельбурн, Австралія.

Ансамбль “Кубанські козаки” (Kuban Cossacks) організований Василем Коваленком у 1956 році в Мельбурні (Австралія). Цікаві українські народні танці в традиційному вбранні кубанських козаків скоро принесли ансамблю популярність та міжнародне визнання. До 1989 року він дав 13 тисяч виступів в 30 країнах, а також приймав участь у 160 телевізійних шоу.
Учасники ансамблю були не тільки талановитими танцюристами, але й гарними музикантами, зокрема брати Микола і Олександр Кумпани, Віктор Свірд. Тому мистецька програма “Кубанських козаків” складалась не тільки з танців, але й з виконання традиційної української музики.
Пізніше до виступів ансамблю були долучені три співачки Marien, Magie та Peta, які також брали участь у запису пісень до першого альбому “Кубанських козаків”. Всього ансамбль записав три альбоми: “Ритм України!”, “Beat of the Ukraine!”, “Колись і тепер”. Остання платівка виявилася найбільш цікавою – це досить рідкісний випадок, коли гурт з діаспори випустив диск виключно власних творів, а не народних пісень та хітів радянської України. В ролі соліста виступив Олександр Кумпан (він же автор текстів), а Микола Кумпан грав на акордеоні і був автором музики. Альбом записаний у 70-х роках у Франції, автором аранжувань є французький композитор Жан-Клод Нод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *