Шестакова Ніна

Ніна Шестакова – відома харківська співачка, Народна артистка України (1997).
Народилася 11 квітня у глухонімої матері. До трьох років росла в Будинку малютки, потім – в сиротинці, далі в інтернаті. Закінчила з відзнакою духове відділення харківського культпросвітучилища по класу валторни. Якийсь час попрацювала в Будинку культури масовиком-витівником, а потім пішла до місцевої філармонії. Їздила з концертами по Харківській області, було по сім виступів на день, потім – по 10! Відкидався борт машини замість сцени, і артистка на ній співала перед доярками та механізаторами… Якось прочитала оголошення: відкривається набір в Ленінградський мюзик-хол, яким керував Ілля Рахлін. Поїхала, вступила. Вчилася там два з половиною роки. Повернувшись до Харкова, працювала в цирку. Після травми Ніні Шестаковій довелося залишити цирк і вона вирішила стати співачкою – була учасницею тріо “Оксана”, потім стала солісткою ВІА “Розмай” місцевої філармонії.

Вперше про себе Ніна Шестакова заявила на IV конкурсі артистів естради України в Хмельницькому в 1986 році – вона розділила друге місце з Надією Шестак (і відтоді їх частенько плутали). На конкурсі “Ялта-88” Шестакова, зайнявши перше місце, обійшла свою несподівану конкурентку. Потім Шестакова два роки співала в ансамблі Софії Ротару – підсумком цього став її 20-ти хвилинний відеоальбом “Крымская фиеста” та звання Заслуженої артистки України.

Наразі Ніна Шестакова, після тривалого гастролювання по ресторанах і нічних клубах далекого закордону, сезонної роботи в Українському центрі мистецтв в Москві, та гостювання на пісенних фестивалях, знову повернулася до Харківської філармонії. Із США вона привезла контракт з фірмою “Enterprіse Productіon” на випуск двох компактдисків – “Пой со мной” та “Кохання у Львові”, що мали складатися з пісень її постійних авторів – Геннадія Пугачова, В’ячеслава Корепанова та Миколи Стецюна. Загалом у репертуарі співачки понад 1000 пісень.

«Я – українська жiночка, я – Шестакова Нiночка», – співає вона в одній зі своїх пісень. Ці слова Ніна придумала сама, решта дописав поет. Потужна енергетика! Коли Шестакова виходить на сцену, говорить: «Зараз всмажимо!». Це про неї Юрій Рибчинський сказав: «Харкову електростанція не потрібна, якщо в цьому місті живе Ніна Шестакова».

Вишневий рай (В. Корепанов – Л. Петрик)

Кохання у Львові (П. Дворський – Б. Кульчицький)

Пісня матері (О. Іванов – Ю. Рибчинський)

3 Responses to Шестакова Ніна

 1. Ярослав коментує:

  Красуня!!!

 2. Василь, Київ коментує:

  Вражений Вашою працьовитістю ! Вам потрібно присвоїти звання “Двічі народна артистка України”.
  Особисто зворушений Вашою піснею “Кохання у Львові”, яке для мене почалось під час навчання у цьому місті 44 роки тому.
  Дай Бог Вам здоров”я і любові !

 3. людмила коментує:

  Уважаемая.Нина Вы очень талантливая и красивая женщина.Желаю Вам творческих успехов и вдохновения.Как Вам можно отправить песни.С наилучшими пожеланиями Людмила.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *