Мастерок

Дискографія

Дніпропетровськ. Керівник – Михайло Некрич.

Дитячий ансамбль “Мастерок” розпочав своє існування в жовтні 1975 року. Вік його учасників – від 7 до 13 років. Засновник і художній керівник ансамблю – Заслужений діяч мистецтв України, композитор Михайло Некрич. Викладачі-репетитори – Наталія та Георгій Некрич. Звукорежисер – Борис Капцелович.
Географія гастролей колективу вельми обширна. Тут не тільки численні концерти в містах України, Росії та Прибалтики. Маленьким артистам захоплено аплодували в Польщі, Угорщині, Австрії, Фінляндії, Швеції, Іспанії, Італії та Німеччині. Колектив у різні роки записав п’ять платівок на всесоюзній студії “Мелодія”, а також вісім компакт-дисків.
Коли слухаєш “Мастерок”, не виникає думки щодо якоїсь недосконалості, мовляв, це ж зовсім маленькі музиканти. Аж ніяк. Ці діти – талановиті перлини української землі, в яких живе генетична схильність до співу, музичного самовираження, до того ж втіленому з великим піднесенням і відповідальністю.
Концертна програма ансамблю – це насичений музичний супровід, активні сценічні дії, багатоголосий спів, різноманітні костюми і високоякісне звукове обладнання. ВІА ” Мастерок” з впевненістю можна назвати культурним багатством України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *