Матвійчук Анатолій

Сайт

Публікації

Матвійчук Анатолій Миколайович – відомий український співак, поет і композитор, Народний артист України.

Народився 29 вересня 1958 року в м. Києві. Освіта вища. Закінчив КДУ імені Т.Г. Шевченка (1980-1986), факультет журналістики.

Професійна діяльність:
Великий досвід роботи в газетній журналістиці («Молодь України», журнал «Музика»), а також в тележурналістиці (багаторічний ведучий та автор сценарію програм каналу УТ-1 «Музичний відеомлин», «Музичний телеярмарок», «Фант-лото «Надія»). Член Спілки Журналістів з 1988 року.

Творча діяльність:
Писав сценарії концертів і телепрограм, вірші і поетичні тексти для багатьох виконавців – Софії Ротару, Валерія Леонтьєва, Лариси Доліної, Ірини Понаровської та інших. З 1988 р. почав працювати і як композитор та співак. Створював пісні для Назарія Яремчука, Оксани Білозір, Таїсії Повалій, Ірини Білик, Віталія та Світлани Білоножків, Алли Кудлай та багатьох інших. Всього написано понад 500 пісень, що виконувалися на професійній сцені.

Звання:
1996 року отримав звання Заслуженого артиста України. У 2000 році – звання Народного артиста України. На рахунку – чотири великі сольні бенефіси «Полустанок Любові» в НП Україна (1996, 2000, 2004, 2007 рр.). Лауреат Національної премії імені І.Франка. Лауреат літературних премій імені А. Малишка, Д. Луценка, О. Олеся.

Географія виступів:
Побував з концертними виступами в Канаді, Росії, Словаччині, Болгарії, Англії, Ізраїлі. Об‘їздив з гастролями практично усю Україну від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня.

Творчий доробок:
8 авторських компакт-дисків («Два птахи», «Полустанок любові», «Король Шапіто», «Зачарована краса», «Ключі від Раю», «Жажда», “Моя зоря”, “Сповідь”). А також чотири поетичні книжки («Вірші» 1996, «Ноїв Ковчег» 1998, «Предтеча» 2003, «Сповідь» 2007), поетичні публікації в газетній та журнальній періодиці.

Громадська робота:
Був членом жюрі багатьох конкурсів («Слов‘янський базар», «Базарчик», «Володимир», «Веселад», «Космічні фантазії», «Крок до зірок»). Член Правління Українського молодіжного аерокосмічного об‘єднання (УМАКО) «Сузір‘я».

Окремі здобутки:
Створено кілька гімнів – «Гімн Журналістів», «Южмаш», Гімн вболівальників ФК «Динамо», гімн УМАКО «Сузір‘я».

Наукова діяльність:
2005 року закінчив аспірантуру і захистив кандидатську дисертацію на тему «Історична еволюція поетики української пісні». Вчений ступінь – Кандидат історичних наук.

Викладацька діяльність:
Викладання спецкурсів на кафедрі шоу-бізнесу КНУКІМ. Напрямки: менеджмент шоу-бізнесу, креативні технології, основи журналістської майстерності, психологія творчості.

Про себе:
Не маю шкідливих звичок, працездатний, виважений (знак Терезів), в міру амбітний, з почуттям гумору, схильний до нерегламентованої у часі праці, широке коло інтересів і захоплень. Гадаю, ще не реалізував себе у повній мірі, а також не позбавився бажання вчитися.

Хобі: філософія, психологія, інформаційні технології, футбол, більярд.

Пісні у виконанні Анатолія Матвійчука:

Друзі мої (А. Матвійчук)

Єдина родина (А. Матвійчук)

Ми – українці (І. Корнілевич – А. Матвійчук)

Пісні Анатолія Матвійчука у виконанні інших співаків:

Кленова балада (муз. і сл. А. Матвійчука) – Оксана Білозір

Не жди мене (муз. В. Прокопика, сл. А. Матвійчука) – Назарій Яремчук

11 Responses to Матвійчук Анатолій

 1. володимир ринденко коментує:

  Мій кумир Анатолій Матвійчук – його пісні його поезія просто геніальні. От де тільки взяти мінус до його чудових пісень?

 2. vlarin коментує:

  де взяти мінуси на чудові пісні матвійчука?

 3. Роман коментує:

  Де знайти пісню “Дорога” у виконанні Анатолія Матвійчука?

 4. Олійник Павло коментує:

  А ніхто не знає, де можна знайти пісню Матвійчука “Лоліта”?

  • uaestrada коментує:

   Я звертався до пана Матвійчука з приводу пісні “Лоліта”, він сказав, що вона в нього неоцифрована, а оцифровувати її він не збирається. Якщо хочете, напишіть йому самі на Фейсбуці (адреса вище).

 5. Олександр коментує:

  Хтось там казав, що це теж авторство Матвійчука? Хоча сумніваюсь, чи така пісня вас цікавитиме…

  http://cs4827.userapi.com/u8521513/audios/a6dd75eb74ea.mp3

  P. S. видаліть коментар, як ознайомитеся.

 6. Володимир коментує:

  Дуже давно розшукую пісню А.Матвійчука та Г.Татарченка у виконанні Стелли Гомоляки “Вітер зі сходу”. Ніде нема!!! А С. Гомоляка взагалі в інтернеті відсутня. Ви не допоможете мені?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *