Яремчуки Дмитро та Назарій-молодший

Сайт

Сини знаменитого співака Назарія Яремчука брати Дмитро та Назарій Яремчуки народилися: Дмитро Яремчук – 19.02.1976 р.; Назарій Яремчук – 23.03.1977 р. на Закарпатті.

З дитячих років займалися музикою, співали в хорі, були солістами дитячого вокально-інструментального ансамблю. Закінчили з відзнакою музичну школу по класу фортепіано. В 1992 році закінчили загально-освітню школу з відзнакою і склали вступні іспити до Чернівецького державного музичного училища ім. С. Воробкевича на факультет “теорія музики”, яке в 1996 р. закінчили з відзнакою. Того ж року вступають до Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського. Дмитро – по класу вокалу в професора Костянтина Огнєвого; Назар – по класу композиції в професора Івана Карабиця. У 2001 р., здобувши відповідну кваліфікацію та ступінь магістрів з відзнакою закінчують навчання. У 2004 році Назар також закінчує аспірантуру в НМАУ по класу композиції в професора Мирослава Скорика.

Дата святкування 5-ї річниці Незалежності України є символічною в творчій долі Дмитра та Назара, бо власне з урочистого концерту майстрів мистецтв 23 серпня 1996 р. в НПК “Україна”, куди їх було запрошено і нагороджено дипломами подяки від Міністерства культури і мистецтв України, можна розпочати відлік професійної діяльності Дмитра та Назарія Яремчуків. Численні запрошення та концертні поїздки, участь у різноманітних концертних програмах і турах міжнародного фестивалю “Слов’янський базар”, пісенного фестивалю “Родина”, участь у святкових програмах “Дні культури України в Узбекистані”, благодійних турах фонду “Надії та Добра” та ін. Брати Яремчуки нагороджені дипломами Лауреатів Х, ХІ та ХІІІ Всеукраїнського фестивалю сучасної української естрадної пісні “Пісенний вернісаж – 1996-97 та 1999 р.р.”; нагороджені дипломами Лауреатів ІІ премії Міжнародного пісенного конкурсу “Золотий шлягер” (Білорусія); володарі Гран-Прі міжнародного пісенного конкурсу “Доля – 2000 р.” (Україна) ; нагороджені дипломами Лауреатів телерадіопроекту “Шлягер року” 1998-99, 2000-01 р.р. За сприянням “Національної аудіокомпанії України” вийшли такі альбоми пісень: “Сонце в твоїх очах” – 2002 р., “Родина” – 2004 р., “Наша доля” – 2005 р., (перевидання) “Родина” – 2010 р., (перевидання) “Наша доля” – 2010 р., “Кращі пісні” – 2010 р. У 2002 р. Дмитро та Назарій Яремчуки стали засновниками та організаторами Пісенного фестивалю “Родина” імені Назарія Яремчука, який щорічно проходить за участю провідних майстрів та колективів сучасного естрадного пісенного мистецтва в НПМ “Україна”.

Указом Президента України від 05.10.2004 р. Дмитрові та Назарію Яремчукам присвоєно почесні звання “Заслужених артистів України”.

У 2004 р. брати Яремчуки двічі побували з концертним туром у США, 2009 р. – в Італії. Прикладом своєї власної творчості брати Яремчуки підкреслюють, що українська сучасна пісня є невід’ємною частиною національної культури і може бути близькою та рідною.

Абрикосовий рай (Н. Яремчук-молодший – О. Ткач)

Вишиванка (О. Злотник – Г. Булах)

Задивлюсь у твої очі (П. Дворський – Н. Яремчук)

Не бувають дощі випадкові (О. Злотник – М. Кликавка)

2 Responses to Яремчуки Дмитро та Назарій-молодший

  1. Тетяна коментує:

    Давно я і моя родина є шанувальниками музичної родини Яречуків! Коли з екрану телевізора чи по радіо звучав голос їхнього славетного батько – Назарія Яремчука ніхто не мав права промовити і слова, щоб боронь Боже не було пропущено жодного слова з пісні. Такі були вимоги у моїх покійних: бабусі, дідуся, батька. І завжди в той день після твору, що був виконаний славетним маестро, в родині була якась незвичайна радість у всіх членів сім’ї, якись позитив у ВЕЛИКОГО БУКОВИНЦЯ! І зараз, і раніш творчістю, піснями синами славетного батька захоплююсь не тільки я, але і моя донька, зять, мати, свати. Сама живу в Харківскому районі не раз Вас бачила! Успіхів в усіх сферах життя Вам і Вашим родинам! Родиною були на концерті Вашого батька! Чудовий концерт! Побільше б таких!

  2. Тетяна коментує:

    Відгук написаний вище! Успіхів родині!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *