Братущик Інеса і Хома Орест

Публікації

Інеса Братущик та Орест Хома – зразковий приклад творчого і водночас сімейного тандему. Вони доповнюють одне одного як на сцені, так і в житті. Здається, навіть думають однаково.
Зірка Інеси Братущик (народилася 5 червня 1970 у Львові) яскраво спалахнула восени 1989 року – на першій «Червоній руті» вона разом із львівським жіночим гуртом «Мальви» стала третьою в жанрі поп-музики (не в останню чергу завдяки «досвідові роботи» в дитячому вокальному ансамблі «Щасливе дитинство»). Інеса отримала запрошення в чернівецький ансамбль «Смерічка», та вже через рік повернулася до Львова, де стала солісткою «Студії Лева». Закінчила (1991) Львівське музучилище (вже значно пізніше, у 2004 р., отримала другу освіту – закінчила Київський славістичний університет). Разом з Орестом Хомою, також екс-учасником «Смерічки», вона утворила сімейний дует і записала альбом пісень Ігоря Перчука (колишній керівник ВІА «Світязь») – «Три дороги», «Білий рояль», «Дай мені тепла» та ін., які швидко стали популярними в Україні. На фестивалях «Червона рута-91» та «Марія-92» вони стали рядовими дипломантами, та це не заважало їм мати популярність більшу, ніж у переможців. На початку 1996 року дует перебрався до Києва (на УТ-1 вони вели програму «Музична пошта»), а фірма «НАК» розтиражувала на CD їхній перший альбом «Три дороги». Запис нового альбому «Таємниця» затягнувся ще на рік – автор пісень дуету, композитор Ігор Перчук, постійно проживає в Ізраїлі. Інеса та Орест активно працюють і зараз. У них на естраді – своя ніша, і їм не треба старатися, щоб «вписатися» у чийсь формат. Їх запрошують виступати за кордоном, адже мають багато цікавих обробок українських пісень, які ні з чим не переплутаєш.

Де ти (Н. Кулинич – Б. Кульчицький)

Кришталеві слова (В. Шпаковська – К. Гнатенко)

Суниці (П. Дворський – А. Драгомирецький)

Три дороги (І. Перчук – З. Филипчук)

4 Responses to Братущик Інеса і Хома Орест

  1. Олександр Глущук коментує:

    Колядки дуже милозвучні.Інеса і Орест дякую вам за красиві колядки і пісні.Дай вам Боже крепкого здоров”я і натхнення у творчості!!!найкращі співаки української естради!!!

  2. Леся коментує:

    Чудова пара, яку я запам’ятала ще з передачі “Ранкова пошта”. Інеса Михайлівна вчора побувала з донькою молодшою в палаці “Украіна”. Поспілкувались. Дуже тендітна жінка, щиро посміхається,миловидна.

  3. олександр коментує:

    де зараз в Києві можна купити записи цього талановитого дуету?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *