Вербицька Анжела

Фотоальбом

Анжела Вербицька народилася 3 липня 1974 р. в м. Нововолинську, що на Волині. Виховувалась на народній пісні та класичній музиці. З 4-х років одночасно займалась в танцювальному гуртку, в секції спортивної гімнастики. Закінчила музичну школу по класу фортепіано. Грала на барабанах в домровому оркестрі, а також займалась в театрі юного глядача (ще в дитинстві гастролювала по Польщі, мала там успіх і була нагороджена в свої 13 років медаллю лауреата 2-го всесоюзного фестивалю народної творчості оргокомітетом м. Москва)

Навчалась в Київському коледжі естрадно-циркового мистецтва по спеціальності естрадний спів, який закінчила з відзнакою, також закінчила Київський педагогічний університет ім.Драгоманова. У вільний час дівчина співала у церковному хорі. На 2-му курсі вирішила піти в монастир, 2 тижні пробула послушницею в обителі, а тут саме почалося з’ясування стосунків між конфесіями. І єпископ її благословив повернутися до навчання. Після навчання три роки працювала солісткою у Волинський філармонії, згодом-солістка-вокалістка асоціації естрадних діячів України.

Нагороджена дипломом за участь в міжнародному концерті в м.Томашов Любельский ( Польща, 1986 р). Нагороджена званням дипломанта 3-го міжнародного пісенного фестивалю “Доля” (Чернівці, 1994 р.) Отримала звання лауреата 1-го ступеня на всеукраїнському фестивалі військово-патріотичної пісні “Коли співають козаки” “(м.Чернівці-1994). Була лауреатом всукраїнського фестивалю “Пісенний вернісаж” 94-97, 2001, 2002, 2005, 2007, 2008, 2009 рр. Одна з перших пісень “Біла голубка” стала переможцем на “Хіт-параді “12-2″. Анжела отримала подяку з пам’ятним знаком від командування військово-морських сил України м. Севастополя та Балаклави за сольні виступи на військових кораблях(1995). Перші три відеокліпи були відзняті військовою телекомпанією”Бриз” (Севастополь). Нагороджена званням лауреата на всеукраїнському фестивалі “Анна-Марія і друзі” (м.Тернопіль, 1995). Стала лауреатом 2-ї премії всукраїнського фестивалю естрадного мистецтва “Сонячний скіф” (м.Енергодар, 1995). Мала успіх на концерті в Парижі (Франція). В цьому ж році вийшов 1-ий диск в Швеції “Біла голубка”. Також гастролювала з концертами в складі групи “Київ” по Польщі. З 1995-2006 брала участь у всеукраїнскому сільскому фестивалі “Боромля”, що на Сумщині. У 1996-2000 рр постійна гостя міжнародного фестивалю на “Хвилях Світязя”. В 1996 стала переможецем радіоконкурсу “Пісня року”. В 1996 році відбувся сольний концерт в міжнародному центрі культури і мистецтв (Палац “Україна”, Київ). З’явився на екрані укр. телебачення музичний фільм “Біла голубка”. Анжела представляла Україну у складі державної делегації на 14-му всесвітньому фестивалі молоді і студентів на Кубі (Гавана, 1997). Також у цьому році репрезентувала українську пісню на міжнародному фестивалі в Туреччині. Нагороджена в 1997 р. грамотою за активну участь у заходах з нагоди відзначення 50-річчя Інституту журналістики (м.Київ). Провела благодійні сольні концерти для дітей-сиріт в м. Луцьку, Нововолинську, Києві. При сприянні благодійного фонду “Наше майбутнє” був проведений благодійний концерт для дітей-сиріт у Снятині (Івано-Франківщина). В 1997 р. в день збройних сил України, президент України Л.Кучма вручив Анжелі Вербицькій звання Заслуженої артистки України. На той час вона стала наймолодшою заслуженою артисткою України в свої 23 роки. В 1998 р з успіхом виступила, як гість, на міжнародному фестивалі “Слав”янський базар” в Саратові (Росія).

В 1999 році Анжела разом з музикантами по дорозі на концерт у Ново-Яворівськ (Львівської обл) у Рівненський обл. потрапила в автодорожну пригоду. В зв’язку з цим не брала участі в ніяких мистецьких заходах 6 місяців. Після цього у 2000 році поїхала на навчання в Лондон (Англія). Там з великим успіхом виступала з сольними концертами в таких містах як Лондон, Ковентрі, Манчестер, Гудерсфілд, Аштон, Волвергамптон, Стокпорт, Брадфорд. Отримала подячний лист від директора англійського фестивалю “Брадфорд Фестівал” Алана Брека за чудову репрезентацію української пісні 24.06.2000 р.

В 2001 р. з приємністю виступала з багатьма сольними концертами влітку в м. Ялта

В 2002 р. в Канаді (Торонто) вивчала англійську мову. Анжела брала участь у багатьох мистецьких заходах української громади Канади, успішно виступала з сольними концертами. Колектив Генерального консульства України в Торонто разом з представниками української громади Канади з приємністю відзначили високий професіоналізм, майстерність та виконавську культуру Анжели Вербицької. Про це засвідчив у своєму подячному листі А. Вербицькій Генеральний консул України в Торонто І.Лоссовський і побажав подальших успіхів в творчій діяльності та гідного представлення української пісні в Україні та за її кордоном.

Перебуваючи в Канаді, Анжела дає згоду продюсерам з Америки виступити з сольними концертами в США. І успішно виступила в Нью-Йорку, Нью-Джерсі, Філадельфіі та Нью-Арку. В тому ж році отримує почесний титул “Берегиня 2002” на всеукраїнському фестивалі в м. Кролевець, що на Сумщині.

З 2003-2005 рр. є лауреатом всекраїнського фестивалю “Прем”єра пісні”.

З 2001-2006 рр. Анжела вітала українськими колядками,щедрівками послів та співробітників іноземних посольств Англії, Канади, США, Польщі, Німеччини, Росії, Куби, Фінляндії, Франції. Також працівників адміністрації президента України, кабінету міністрів, департаменту молодіжної політики, та різні політичні партії, реалізуючи програму відродження національних традицій українського народу.

Співачка з великим успіхом виступила на міжнародному фестивалі в м. Генуя (Італія, 2004 р.)

З 2007-2009 рр. навчалась в мовній академії в м. Марбелля (Іспанія). В 2007 і в 2008 рр. виступила з сольними концертами в центральному парку фешенебельного курортного міста Марбелля, на якому були присутні туристи з багатьох країн світу. Анжела співала і сама вела концерт іспанською, англійською та українською мовами. На концерті були присутні українські громади Іспанії та консул України в Малазі Тетяна Саєнко.

В 2008 р. брала участь в концерті з нагоди Дня Матері в Римі (Італія) .”Анжела, ти покорила Рим”, – так відзначили глядачі виступ артистки.

В 2009 р. Анжела Вербицька виступає в Іспано-Українському центрі в Мадриді (Іспанія) для української молоді, де був присутній посол україни в Іспанії Анатолій Щерба. І в 2009 стає знову лауреатом Всукраїнського фестивалю “Пісенний вернісаж”.

Дискографія:
компакт-диск “Біла голубка” (Швеція, 1995 р.)
магніто-альбом “Мій голуб” (“Союз Україна”, 1998 р.)
магніто-альбом “Щастя мить” (“Гарба”, 2000 р.)
компакт-диск “На всі часи” (Канада, 2002 р.)
компакт-диск “Коралові острови” (“Мед”, 2005 р.)

Фільми, кліпи:
муз. фільм “Біла голубка” (45 хв, включає автобіографію та 6 відеокліпів), 1996.
Відеокліп “Посмішка твоя” 1998.
Відеокліп” Мій голуб” 1999.
Відеокліп “Адажіо” 2005.
Відеокліп “На золотому березі” 2009.

Заспіваю твоє ім’я (А. Вербицька – М. Вінграновський)

Кругообіг кохання (О. Злотник – М. Мельников)

Материнка (Л. Попернацький – Н. Зубицька-Земна)

Посмішка твоя (О. Гавриш – А. Вербицька)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *