Сливоцький Михайло

Дискографія

Відеозаписи

Михайло Юрійович Сливоцький – відомий співак і педагог, Заслужений діяч мистецтв України, професор. Декан музичного факультету Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Має дуже рідкісний голос – контртенор, мабуть, найвищий серед чоловічіх голосів на нашій естраді, місцями схожий на голос видатної російської співачки Людмили Зикіної.
Народився 1 жовтня 1944 р. у м. Калуш. Закінчив Коломийське педагогічне училище та музично-педагогічний факультет Івано-Франківського педагогічного інституту ім. В. Стефаника. Виступав з інструментальним квартетом “Усмішка” (Юрій Фейда (баян), Михайло Павлюк (скрипка), Юрій Курило (контрабас), Григорій Котик (гітара); вокальним квартетом “Легінь” (Михайло Сливоцький, Петро Чоловський, Юрій Серганюк, Орест Шуляр), жіночим вокальним ансамблем “Росинка”, ансамблем “Коло”. З концертами побував у Німеччині, Франції, Японії, Фінляндії, США, Австралії, Канаді та інших країнах. У 1987 році на всесоюзній студії грамзапису “Мелодія” вийшов диск-гігант “Співають гори” (за рік до цього було знято музичний фільм з однойменною назвою), а в 1991 р. – аудіоальбом «Співає Михайло Сливоцький» (пісні та інструментальні твори в аранжуванні П. Рачинського. Виконавці: М. Сливоцький та оркестр ансамблю “Галичина”. Художній керівник П. Рачинський. – Київ: РБЗЗ, 1991).
У 1994 вийшла книжка «Співає Михайло Сливоцький».

Доброго ранку тобі, Батьківщино (І. Поклад – В. Крищенко)

Заручена (І. Поклад – Ю. Рибчинський)

Криниця мого кохання (Б. Шиптур – Д. Луценко)

Лист до матері (Б. Юрків – М. Луків)

Пісня про матір (В. Їжак – С. Пушик)

Солов’їний день (Г. Котик – С. Пушик)

Співають гори (Б. Шиптур – С. Пушик)

Час рікою пливе (муз. народна – І. Франко, Б. Лепкий) – з Христиною Фіцалович

Я милуюсь, дружино, тобою (Д. Циганков – В. Михайлищук)

3 Responses to Сливоцький Михайло

 1. Володя коментує:

  Скажіть, чому він так раптово пішов з естради і чим тепер займається ?

  • uaestrada коментує:

   Михайло Юрійович майже перестав виступати, бо повністю зосередився на викладацькій роботі, будучи деканом музичного факультету ПНУ. А нещодавно сталася біда – в нього був інсульт, і зараз він паралізований.

 2. женя коментує:

  А. ось цей запис.Співають гори-писав Телезин,який пише Океанів,а аранжування син Пушика..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *