Ярослав-На

Закінчивши Дрогобицьке музичне училище, а потім Львівську консерваторію, Ярослав і Наталя Дуби присвячують себе українській естрадній пісні. Починали у відомому гурті “Соколи” як музиканти. У 1990-1993 роках Ярослав аранжує народні та авторські твори, які з успіхом звучали у виконанні естрадних співаків як в Україні, так і за її межами.

Але потреба широкого самовираження і реалізації власних творчих задумів спонукає Наталю і Ярослава спонукає утворити свій дует “Ярослав-На”. Перший виступ відбувся 28 серпня 1993 року на фестивалі “Марія-93” в місті Трускавець. Згодом були фестивалі: “Вернісаж”, “Співоча родина” – у Києві, “Мелодія” у Львові та “Доля” в Чернівцях. А в 1997 році дует “Ярослав-На” отримав звання лауреата Всеукраїнського фестивалю “Пісня року” за пісні “Доля” (муз. Я. Дуба – сл. Й. Фиштика) та пісню “Запросіть мене, пане, на танець” (муз. Я. Дуба, сл. Г. Чубач).

У доробку дуету п’ять магнітоальбомів: “Запізніла любов”, “Медовий місяць”, “Доля на двох”, “Нові та вибрані пісні”, “Колядки”, а також компакт-диск “Твої очі”.

У програмі дуету звучать як відомі твори – “Оксана”, “Ти моргни мені бровою”, “Медовий місяць”, “Васильки у полі”, “Запросіть мене пане на танець”, – так і нові пісні та прем’єри: “Твї очі”, “Гірке вино”, “Щастя рушничок”, “Я пробачу тобі”…

Основою творчого стилю є поєднання мелодики, притаманної нашому народу, з професійним милозвучним аранжуванням. Багато пісень дуету звучить на українському радіо, телебаченні і чимало з них уже стали популярними.

На сьогоднішній день дует “Ярослав-На” трансформувався в проект, у який входять професійна інструментальна, танцювальна група, гумористи, великі технічні та транспортні колективи та група менеджерів.

День твоїх уродин (Я. Дуб – С. Гейшев)

Оксамитовий сезон (Я. Дуб – С. Гейшев)

Оксана (А. Горчинський – В. Вихрущ)

Чайка над морем (Я. Дуб – Г. Чубач)

Пісні Ярослава Дуба у виконанні інших співаків:

А пісня та родом з Карпат (Я. Дуб – М. Воньо) – Іван Мацялко та гурт “Соколи”

5 Responses to Ярослав-На

 1. Василь коментує:

  Добре, але мало. Не вистачає пісні “Запросіть мене пане на танець”. Дякую.

 2. Люцина Хворост коментує:

  Мені в цього дуету колись дуже подобалася пісня “Ангеле мій неприкаяний”, а тепер не можу ніде її знайти.

 3. Люцина Хворост коментує:

  До речі, дані про сайт дуету застаріли – тепер за цим посиланням інтернет-крамниця постільної білизни (це до модератора).

 4. Андруха коментує:

  А чому немає в біографії дуету, що вони виступали в гурті Соколи ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *