Крайник Ярослав

Крайник Ярослав Дмитрович – співак, заслужений артист України.
Народився 11 березня 1956 року в мальовничому селі Підгір’я Богородчанського району Івано-Франківської області.
Свою творчу діяльність розпочав у 1978 році солістом-вокалістом вокально-інструментального ансамблю «Беркут» Івано-Франківської обласної філармонії. З 1994 по 1996 рр. – соліст–вокаліст обласного відділення Всеукраїнської спілки Івано-Франківського театру фольклору, народних свят і видовищ. У 1983 році – лауреат I премії республіканського конкурсу на краще виконання пісень про працю в рамках фестивалю «Київська весна», I премії Всесоюзного конкурсу «Ялта–83». У 1985 році наказом Міністерства культури УРСР Ярославу Крайнику надано право виступу з сольними концертами.
В своїх програмах популяризує сучасні українські твори, українські народні пісні, класику, симфонічний рок, творчо співпрацює з популярними українськими поетами та композиторами.
У 1999 році Ярославу Крайнику присвоєне звання «Заслужений артист України».
У 2000 році створив творчий центр «Горяни». Випустив чотири відеокліпи: «Христина», «Для Двох», «Минають літа», «Не сумуйте», записав три музичні альбоми: «Для двох», «Молитва покаянна», «Або-або», готує альбом народних пісень «За рікою». Режисер-постановник та співведучий розважальної телевізійної шоу–програми «Караоке в Станіславі» на ТРК «3 студія».

Без коментарів.