Хурсенко В’ячеслав

Публікації

В’ячеслав Хурсенко народився 1 червня 1966 року у м. Дніпропетровськ. Дитинство і юність пройшли в Луцьку, де закінчив музичну школу й училище. Здобув медичну освіту за спеціальністю фельдшер-акушер. Починаючи з дев’яностих років минулого століття, став відомий, як співак, композитор (зокрема, завдяки участі у фестивалі “Оберіг”), висококласний віолончеліст.

Хурсенко – автор і виконавець пісень “Соколята”, “На острові чекання”, “Сповідь”, “Панує ніч”, “Я тебе розлюбив”, “Віра, Надія, Любов”, “Шалений час”, “До рідного дому”, “Ковток вина”.

На музичному конкурсі молодих талантів “Нова хвиля-2009” в Юрмалі український співак Владислав Левицький виконав головний хіт Хурсенка – пісню “Соколята”. Пісні митця звучать у фільмах відомого режисера Оксани Байрак “Жіноча інтуїція” та “За два кілометри до Нового року”.

В’ячеслав Хурсенко помер 8 вересня 2009 року на риболовлі від діабетичної коми.

Віра, надія, любов (В. Хурсенко)

До рідного дому (В. Хурсенко)

Кохаю (В. Хурсенко)

На острові чекання (В. Хурсенко)

Панує ніч (В. Хурсенко)

Соколята (В. Хурсенко)

5 Responses to Хурсенко В’ячеслав

 1. Вікторія коментує:

  На превеликий жаль пісня Вячеслава обірвалась недоспіваною, недонесеною, але в наших серцях він вічно житиме у відображенні криштальної сльози, що не скотилась…а лише на мить затрималась і навіки залишилась….

 2. Лариса коментує:

  Боже, ну чому його так мало транслюють по телебаченню та радіо? Один з кращих мелодистів і поетів України, чудна людина і співак з неповторним тембром. Сумно та прикро за наших редакторів, вони лишають молодь поетичного та музичного прикладу.

  • Татьяна коментує:

   Приходите на концерт памяти Вячеслава Хурсенко в Киеве!
   18 ноября 2016 года, Жовтневый дворец.
   Воспоминания друзей, лучшие песни Славы, 7 лет готовили этот концерт. Приходите, пожалуйста!

 3. Ігор Олійник коментує:

  28-го червня 2016р. на телеканалі “Тоніс” демострувався фільм-реконструкція, прив’ячений пам’яті Вячеслава Хурсенка. Враховуючи те, що цей жанр для ут – новий, телепродукт виглядав непоган. Зрештою, бракувало слів Висиля Зінкевича, якому, власне, і присв’ячена чудова пісня “Соколята”. По-суті. це – лебедина пісня В’ячеслава, хай земля йому буде пухом…
  Ігор Олійник, м.Тернопіль

 4. валентина коментує:

  дуже збентежена , шаную ,не знала що помер,ВИБАЧТЕ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *