Зв’язок з адміністрацією

gorislavets@ukr.net

28 Responses to Зв’язок з адміністрацією

 1. Володимир Кириленко коментує:

  Вітаю вас! Днями співак Віктор Кавун надіслав мені запис пісні у його виконанні, яку ми зі Степаном Сабадашем написали ще минулого століття (“А ты поверь!”). На жаль, записів пісень Степана Сабадаша дуже мало, то можу надіслати студійний запис згаданої пісні. На меті знайти ще одну в архівах радіо та пісню “Біла ружа” – у її виконавиці, Ліни Прохорової. На все добре. Успіхів!

 2. Ярослав Борута коментує:

  Доброго дня! Зайшов на Ваш сайт, але про себе інформації ніякої тільки заголовок “Лебеді кохання”. Куди Вам можна вислати біографічні дані та іншу інформацію? З повагою заслужений артист України Ярослав Борута.

 3. Яков Науменко коментує:

  Хочу предложить вам песню “Рідна маты моя”. Может, будет интересно. Я из зарубежных исполнителей.

 4. Woon коментує:

  Я, наскільки міг/маю матеріали, намагнувся повикладати на ютьюб аудіозаписи українських виконавців.
  Результат усі ми можемо спостерігнути на
  http://www.youtube.com/user/DeadnWoon
  ;-)

 5. Олег коментує:

  Маю кілька діяспорних платівок у Запоріжжі – віддам на оцифрування

 6. Оксана коментує:

  Добрий день! Чи можливо потрапити на ваш сайт?

  Дякую

  • uaestrada коментує:

   А в чому проблема? Реєстрація тимчасово закрита, але вона не дає ніяких привілеїв. Писати коментарі можна і без реєстрації.

 7. Інна коментує:

  До дня народження В.Д.Крищенка буде відкрито його офіційний сайт. Чи можна взяти декілька відеокліпів з Вашого сайту на вірші Вадима Дмитровича для його сайту?
  З повагою – адміністратор сайту В.Д.Крищенка

  • uaestrada коментує:

   Звичайно можна, але в ідеалі треба питати дозволу саме у Вадима Крищенка – бо авторські права належать йому, а не нам.

 8. Руслан Антоник коментує:

  Доброго дня! Щиросердечні вітання і неймовірна вдячність творцям сайту за сяйво пісенного сонця у серцях українців! Чи можна друкувати на сайті свої твори: маю багато гарних текстів, жоден рядок- не штучний, пишу серцем, бо на світ дивлюся душею. Музикою, на жаль, не займаюся, тому пропонувати готові пісні не можу, та вірші- будь ласка. Дякую за відгук! Нехай Бог водить кожного за руку земними дорогами, а, коли втомитеся,- нехай носить на руках!

  • uaestrada коментує:

   Дякую за відгук. У нас не поетичний сайт, тому розміщувати власні твори не можна.

 9. Інна коментує:

  Останнім часом створено біля 30 відеокліпів на пісні, автором слів яких є ВД.Крищенко. Це і прем”єри (текстів яких немає на вашому сайті) і на старі пісні. Всі вони є на його офіційному сайті та публічному каналі ютуба. Ваш сайт – один з найповніших, який містить крім відео, і тексти пісень, що важливо. Якщо цікаво, можемо розмістити їх (десь додати відео до вже існуючих текстів, десь додати і слова, і відео, і аудіо). На жаль, ми не знайшли інструкцію, як додавати відео на ваш сайт… Адміністратор офіційного сайту В.Д.Крищенка

 10. Денис коментує:

  Запрошую до соціальної мережі української музики!
  У вас потрібна музика. Поширюйте її! А ми вам допоможемо!
  http://comm.uamusic.com.ua/groups/viewgroup/25-ukrainski-narodni-pisni

 11. Оксана коментує:

  Доброго вечора.Мені дуже подобається Ваш сайт ”Золотий фонд української естради” .Я є Вінницькою співачкою,тому б хотіла у Вас також зареєструватися.Що для цього потрібно?

 12. Олександр коментує:

  Щиро вдячний за популяризацію української пісні!

  Часто слухаю Вашу радіостанцію. Було б добре, на мій погляд, трохи її модернізувати: додати плейлист з останніх композицій, що відтворювалися; зображення альбому або виконавця, що звучить; можливість скачати файл або посилання, щоб слухати радіо через плеєр…

  Крім цього, підкажіть, будь ласка, чи можна у Вас скачати збірку текстів українських пісень (наприклад вірші Вадима Крищенка, Андрія Демиденка, Степана Галябарди…)?

  • uaestrada коментує:

   На цьому сайті представлений лише спрощений варіант плеєру радіостанцї – розширені функції, зокрема список треків за останню добу, присутні на сайті радіо
   http://radio.uaestrada.org/
   В радіокаталозі “Онлайнрадіобокс” присутні список треків за останній тиждень, виводяться фото співаків (поки що не всі) і є функція прослухати трек на Youtube.
   https://onlineradiobox.com/ua/uaestrada/
   Скачування файлів жодна радіостанція вам не дозволить, бо радіо – це потік… Проте ви можете пошукати ці композиції на нашому сайті в розділах “Пісні” та “Каталог альбомів” і скачати їх звідти.
   Посилання для плеєра:
   https://myradio24.org/50904 – потік
   https://myradio24.org/50904.m3u – плейлист

   Збірок текстів українських пісень у нас нажаль немає…

 13. Саша коментує:

  Я випадково знайшов цей сайт. Дуже радий, що десь зберігаються українські пісні. Проте, якщо у вас є така база, ви могли б робити зручні плейлисти ще й на YouTube. Це ж найпопулярніший сайт. Там все буде зберігатися. Треба тільки зробити зручно: опис до кожного файлу, назва.

  І треба дивитися та пробувати додавати всі старі пісні в будь-які музикальні сервіси, якщо можливо: Deezer, Spotify, Bandcamp, YT Music, Apple Music та навіть в, вибач боже, Яндекс.Музика. Було б дуже круто

  • uaestrada коментує:

   У нас є власний канал на YouTube – “Українська естрада”
   https://www.youtube.com/c/igorkalinych
   Що стосується вказаних Вами музичних сервісів, то додавати на них музику і продавати її ми не маємо права.

   • Саша коментує:

    О, дуже круто. Тільки б плейлисти зробити. Легче — для кожного співака. Важче — для кожного альбому співаків

    • uaestrada коментує:

     Плей-листи для співаків і авторів є. Зайдіть на канал і перегляньте розділ “Списки відтворення”. Альбоми ми викладаємо суцільним файлом – зшиваємо пісні в одне ціле.

 14. Саша коментує:

  А дизайн сайту буде оновлюватись? Також треба перейти з http на https (безпечніше + Google любить = видає сайт вище в пошуку)

  • uaestrada коментує:

   На оновлення дизайну наразі нема коштів, професійний дизайн коштує недешево, до того ж в опитуванні на фейсбуці більшість користувачів сайту висловились за збереження старого дизайну. Перехід на https лише справа часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *